HABER

Diva yeni yatırımlarıyla büyüyor!

Diva İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Terzi, şirket olarak İzmir'de ticaret hayatında yarım asra yakın süreyi geride bıraktıklarını söyledi.
Uzun bir süre tekstil ve inşaatı beraber yürüttüklerini, yaklaşık 15 senedir tam anlamıyla inşaata geçtiklerini belirten Terzi: "İş hayatının değişen konjonktürel dinamikleri bizi daha sonra inşaata yönlendirdi. Yaklaşık 8 yıldır Bornova ve Bayraklı bölgesindeyiz. Bu lokasyonda yatırımlarımız devam edecek." dedi.

Aile şirketi olduklarını ve zamanla kurumsal bir yapıya büründüklerini söyleyen Terzi şunları söyledi: 

"Diva Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım unvanımız ile yatırımlarımızı geliştiriyoruz. Hedef kitlemiz aileler. Gaziemir ve Buca bölgelerinde de yüzlerce aileyi ev sahibi yaptık. Projelerimiz 2+1 ile 3+1 tipinde dairelerden oluşuyor. Goldiva Güney ve Kuzey projelerimizde bölgenin ilk ebeveyn banyolu 2+1 dairelerini yaptık. Yaklaşık 250 milyon TL yatırım değerine sahip olan Goldiva Familya'nın bünyesinde 329 daire, 15 cadde dükkan ve 1 restaurant katı bulunuyor. Ailelere yönelik çalıştığımız için Goldiva ismine "Familya" ilavesini yaptık. Büyük metrekarede 1+1'lerimiz var. Bütün dairelerimizde geniş balkonlar bulunuyor. Proje içeriğindeki her şeyi kombin çalıştık ve 2020'de teslim edeceğiz."

 

07.04.2018 - Yeni Asır

E-Bülten

Diva’daki son gelişmelerden
haberdar olun.